V úterý 3. září měli žáci pátých ročníků výuku obohacenou o besedu na téma Kyberšikana.

Seznamy žáků 1. tříd budou vyvěšeny nejpozději v pátek 30. 8. na vstupních dveřích školy. Žáci přijdou se svými rodiči do školy nejlépe kolem 7:40.

Seznamy žáků 6. tříd budou vyvěšeny nejpozději v pátek 30. 8. na vstupních dveřích školy. Žáci se dostaví do školy nejlépe na 7:40.

Již 19 let probíhá na naší škole jedinečná akce pod názvem Projektový týden deváťáků. Autorkou projektu je paní učitelka Tesařová, která byla sama mnoho let garantem projektu. V posledních letech jsou hlavními garanty třídní učitelé 9. tříd, často však spolupracují na zadání úkolů i s ostatními učiteli, díky tomu jsou úkoly velmi rozmanité a kombinují se teoretické výstupy s praktickými.

Ve středu 12.6. v tělocvičně naší školy proběhla jedinečná akce - křest knihy. Vraťme se ale na začátek, jak to všechno začalo.

Výsledek šetření o užívání drog v obci Lysice a v ZŠ Lysice

vyjádření policie - pdf

Dne 31. 5. 2019 se naše škola zúčastila atletického víceboje v Kunštátě. Do soutěže se zapojilo 17 škol a 33 závodníků v každé disciplíně.

Vedení ZŠ Lysice a pan Zdeněk Železný, který u nás měl v lednu besedu o knize, se v rámci dobré spolupráce domluvili na společném vydání knihy Slovní hrátky se zvířátky.

V letošním roce se žáci zúčastnili Matematické olympiády a Pythagoriády.

Fotbalového družstvo žáků naší školy zapojené do projektu Žijeme hrou postoupilo do krajského finále fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v Brně, konaného ve čtvrtek 23. 5. 2019.