V pátek 23. 2. se třída ST1 opět vypravila do Boskovic, aby navštívila zdejší muzeum. Tentokrát jsme si z bohaté nabídky jejich výukových programů vybrali Archeologie hravě.

V rámci tématu Neživá příroda v předmětu prvouka se žáci ve třídě 3.B přeměnili ve výuce na vědce chemiky a pedology.

V měsíci únoru se na naší škole konal turnaj ve vybíjené 3.–5. ročníků.

V druhé polovině února proběhl na druhém stupni lyžařský kurz pro sedmý ročník.

Žáci pátých ročníků se zúčastnili okresního kola Matematické olympiády dne 24. 1. 2024 v Boskovicích.

Ve čtvrtek 22. února se žáci 1.A a 1.C vypravili na návštěvu do mateřské školky. Všichni se těšili nejen na své bývalé paní učitelky, ale také na své mladší kamarády.

Dne 21. února 2024 proběhlo v divadelním sále ZŠ Kunštát vyhodnocení 14. ročníku literární soutěže O cenu Ludvíka Kundery.

Žáci šestých ročníků se v letošním školním roce začali seznamovat s novými předměty. Jedním z těchto předmětů je i fyzika.

Ve čtvrtek 15. února jsme se zúčastnili již sedmého ročníku technické soutěže Postav most, kterou pořádá Masarykova střední škola Letovice.

Naše škola byla zařazena do jarní VSA Xtreme tour po základních školách se sportovně motivačním programem HOT WHEELS SCHOOLMANIE.