Vedoucí stravování:

telefon:   +420 - 516 473 195
mobil:   +420 - 774 480 147

Jídelní lístek   STRAVA.CZ   Nakoukněte pod pokličku

Objednávky stravy provádějte na objednávacím boxu v přízemí školy nebo přes internet na portále STRAVA.CZ

Přihláška ke stravování (.pdf)

Aktuálně:

Základní škola zajišťuje pro žáky stravování formou svačin a obědů (možnost výběru ze dvou jídel). Ve škole probíhá platový systém záloh a následného vyúčtování. Platby za stravné na měsíc září 2023 proběhly 15. 8. 2023. Další platby budou pravidelně inkasovány zálohově k 15. dni v měsíci na měsíc následující, tj. 15. 9. 2023 bude placen měsíc říjen 2023.

Příklad:
Strávník zaplatil v srpnu řádnou zálohu. V září byl odhlášen z důvodu nemoci - nepřítomnosti ve škole. Následující měsíc, tj. říjen, bude mít inkaso poníženo o odhlášené stravné v září.

Apelujeme na rodiče, aby si hlídali stav konta stravného svých dětí. Žák se stravuje pouze v případě, že má uhrazenou platbu převodem k 15. dni předchozího měsíce. Nelze odebírat obědy bez předchozí řádné platby. Stav konta strávníka lze sledovat z pohodlí domova na internetu. Každé dítě má své přístupové údaje na portál STRAVA.CZ nebo může kontrolovat své objednávky obědů kdykoli na objednávacím boxu v přízemí u hlavního vchodu. V případě potíží s platbou stravného musí žák kontaktovat vedoucí stravování (tel. 516473195, 774480147)

Nový strávník první platbu provede hotově do pokladny školy, následující již bude inkasována. V případě neuhrazeného stravného bude strávníkovo konto zablokováno a nebude mu umožněno stravování ve školní jídelně.

Svačiny:

Jednotná cena svačin je 22,- Kč.

Ceny obědů:

Kategorie strávníků         Cena 1 obědu
 Strávníci 7 - 10 let 36,- Kč
 Strávníci 11 - 14 let 38,- Kč
 Strávníci 15 - 18 let 40,- Kč

Do věkových skupin jsou strávníci zařazeni na dobu celého školního roku, ve kterém dosahují rozhodujícího věku. Znamená to, že platby stravného žáků ve třídě mohou být rozdílné, podle zařazení do příslušné věkové kategorie.

Výdejní doba obědů:

Žáci a zaměstnanci školy:   11:00 - 13:30