Sportovní akce

• Florbalový turnaj v Letovicích

Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 se výběr žáků z 1. stupně zúčastnil okresního kola ve florbalovém turnaji ČEPS CUP pro 1. stupeň ZŠ.

• Stolní tenis - okresní kolo

V úterý 17. 10. 2023 se konalo v Rájci-Jestřebí okresní kolo turnaje ve stolním tenisu. Účast byla dle slov pořadatelů rekordní.

• Přespolní běh Černá Hora

Ve středu dvacátého září se v Černé hoře uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu.

• Pohár rozhlasu

Ve středu 10. května se starší žáci ve složení Adam Honsnejman (8.A), Tadeáš Matuška (8.C), Jakub Werner (9.A), Vladislav Němec, Matyáš Melka a Matěj Ščučka (9.C) a starší žákyně ve složení Simona Halečková (8.A), Monika Mynářová, Martina Opluštilová (9.A), Martina Slezáková, Markéta Hoferková (9.B), Veronika Alexová, Lenka Knorová, Adéla Procházková a Dominika Švábová (9.C) zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu v Blansku.

• Okresní kolo v minifotbalu

Žáci osmých a devátých tříd se zúčastnili okresního kola v minifotbalu. Soutěž proběhla v úterý 25. dubna v Boskovicích.

• Vybíjená - okresní kolo

Ve čtvrtek 20. dubna 2023 se žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili okresního kola turnaje ve vybíjené.

• Štafetový pohár Blansko

Ve středu 26. dubna se v Blansku konalo okresní kolo štafetového poháru pro žáky 2.–5. ročníku.

• McDonald´s Cup 2023

V úterý 18. dubna proběhlo v Blansku okresní semifinále fotbalového turnaje McDonald´s Cup 2023, kategorie B.

• Turnaj ve vybíjené 3. – 5. ročník

Po dvě páteční odpoledne v lednu na naší škole probíhal turnaj ve vybíjené.

• Okresní kolo ve florbalu st. žákyň

V úterý 6. prosince se družstvo starších žákyň zúčastnilo okresního kola ve florbalu v Blansku.

• Florbalový turnaj ČEPS cup

Ve čtvrtek 24. 11. proběhlo v Letovicích jedno z okresních kol florbalového turnaje ČEPS cupupro žáky 1. stupně.

• Okrsek florbal starší žákyně

Ve čtvrtek 3. listopadu se starší žákyně zúčastnily okrskového kola turnaje ve florbale v Blansku.

• Chlapci na okresním kole ve florbalu

Žáci druhého stupně se v listopadu zúčastnili okresního kola ve florbalu. V kategorii starších chlapců, se náš tým tvořený žáky osmých a devátých ročníků utkal 10.11. v Blansku. Ze základní skupiny však, kvůli nabité konkurenci nepostoupil.

• Okresní kolo PŘESPOLNÍHO BĚHU v Černé Hoře

Dne 22. 9. 2021 se vybraní starší žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, které se konalo ve sportovním areálu v Černé Hoře.

• Podzimní maraton na 1. stupni

Maratonský běh je běžecký závod na vzdálenost 42,195 km. Název a délka trati se odvozují z legendy o řeckém běžci Feidippidovi, který měl po bitvě u Marathonu přinést zprávu o vítězství. Cestou ale zemřel.

• Školní turnaj ve florbalu pro 2. – 5. ročník

Ve dnech 7. a 14. února proběhl školní turnaj ve florbalu pro žáky druhého až pátého ročníku. V prvním kole se mezi sebou utkali vždy paralelní třídy a ve finálovém spolu bojovali o třetí příčky poražení a o první místa pak vítězové.

• Okresní kolo ve florbalu

Ve čtvrtek 13. 2. proběhlo v Blansku okresní kolo florbalového turnaje pro žáky 1. stupně.

• Turnaj ve vybíjené 3. – 5. ročníků

V měsíci lednu se na 1. stupni uskutečnil turnaj ve vybíjené. Žáci třetích tříd se ho účastnili poprvé, pro ně byl tento turnaj spíše cvičný, aby hře porozuměli a zároveň si pravidla hry vyzkoušeli prakticky.

• Turnaj ve florbale

V pátek 7. 2 a 14. 2 2020 se uskuteční turnaj ve florbale pro 2. – 5. ročník. V prvním kole se mezi sebou utkají paralelní třídy ročníku a v druhém kole pak vítězové s poraženými.

• Atletika pro děti do škol

Naše škola se v letošním roce zapojila do projektu Atletika pro děti do škol.