Sportovní akce

• Školní turnaj ve florbalu pro 2. – 5. ročník

Ve dnech 7. a 14. února proběhl školní turnaj ve florbalu pro žáky druhého až pátého ročníku. V prvním kole se mezi sebou utkali vždy paralelní třídy a ve finálovém spolu bojovali o třetí příčky poražení a o první místa pak vítězové.

• Okresní kolo ve florbalu

Ve čtvrtek 13. 2. proběhlo v Blansku okresní kolo florbalového turnaje pro žáky 1. stupně.

• Turnaj ve vybíjené 3. – 5. ročníků

V měsíci lednu se na 1. stupni uskutečnil turnaj ve vybíjené. Žáci třetích tříd se ho účastnili poprvé, pro ně byl tento turnaj spíše cvičný, aby hře porozuměli a zároveň si pravidla hry vyzkoušeli prakticky.

• Turnaj ve florbale

V pátek 7. 2 a 14. 2 2020 se uskuteční turnaj ve florbale pro 2. – 5. ročník. V prvním kole se mezi sebou utkají paralelní třídy ročníku a v druhém kole pak vítězové s poraženými.

• Atletika pro děti do škol

Naše škola se v letošním roce zapojila do projektu Atletika pro děti do škol.

• Fotbalový turnaj žáků 2. – 5. ročníku

V pátek 22. 11. a  6.12. se konal fotbalový turnaj žáků 1. stupně.

• Přespolní běh

Ve dnech 26. 9. a 30. 9. 2019 se žáci naší školy zúčastnili soutěže v přespolním běhu.

• Atletický víceboj O POHÁR KRÁLE JIŘÍHO

Dne 31. 5. 2019 se naše škola zúčastila atletického víceboje v Kunštátě. Do soutěže se zapojilo 17 škol a 33 závodníků v každé disciplíně.

• KRAJSKÉ FINÁLE – MC DONALD´S CUP BRNO

Fotbalového družstvo žáků naší školy zapojené do projektu Žijeme hrou postoupilo do krajského finále fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v Brně, konaného ve čtvrtek 23. 5. 2019.

• Mc Donald´s cup 2019 - okresní kola

V pátek 10. 5. se naše fotbalová družstva zúčastnila okresního kola fotbalového turnaje v Mc Donald´s cupu v Blansku.

• Mc Donald´s cup - okrsková kola

V pondělí a v pátek se naše fotbalová družstva mladších a starších žáků zúčastnila okrskového kola ve fotbalovém turnaji.

• Štafetový pohár 2019 – ASK Blansko

Ve středu 26. 4. se naše družstvo zúčastnilo soutěže Štafetový pohár Blansko.

• Okresní turnaj v minifotbale

Ve středu 24.4.2019  se žáci naší školy zúčastnili okresního turnaje v minifotbale. Po výborném výkonu nakonec vybojovali celkové 3. místo.

• Turnaj ve vybíjené 3. – 5. ročníku

školní kolo – 2. část

V pátek 29.3. proběhla v tělocvičně ZŠ druhá část turnaje ve vybíjené.

• Turnaj ve vybíjené 3. – 5. ročníku

1. část – 22. 3. 2019

V pátek 22. 3. se v tělocvičně sešlo šest družstev žáků 3. –  5. ročníku, aby sehrála vzájemné ročníkové zápasy ve vybíjené.

• Okresní kolo v přespolním běhu

Ve čtvrtek 27.9.2018 se žáci naší školy zúčastnili okresních závodů v přespolním běhu. V soutěži družstev se mladší žákyně umístily na 7. místě, starší žákyně na 5. místě a starší žáci na 3. místě.

• Superliga základních škol v malé kopané

Dne 26. 6. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje Superligy základních škol v malé kopané. Družstvo dívek celý turnaj vyhrálo a obdrželo putovní pohár. Současně se Jana Olahová stala nejlepší brankářkou, Veronika Španělová nejlepší hráčkou a Kristýna Zábojová nejlepší střelkyní celého turnaje .

• Krajské kolo Čokoládové tretry

Ve čtvrtek 7.6.2018 se Tomáš Kotek (3.A) a Matěj Ščučka (4.B) zúčastnili krajského kola Čokoládové tretry. V každé kategorii soutěžilo 32 nejrychlejších běžců z okresních kol.