Na začátku května se žáci 2.–3. ročníku zúčastnili fotbalového turnaje.

Naše družstvo ve složení Ondřej Bárta, Sebastien Vinter, Kristián Kotlán, Lukáš Dítě, Ota Růžička, Mirek Chmelíček, Pavel Hájek, Ondřej Vrbka, Štěpán Bárta, Lukáš Kachlík, Adam Fabiánek, Teodor Jančálek jelo na „zkušenou“. Pro mnohé to byla první zkušenost na velkém mimoškolním turnaji.

Ve skupině jsme sehráli utkání se ZŠ Letovice, kontumačně Jedovnice, se ZŠ Dvorská a s Rájcem. Ze skupiny v okrskovém kole se nám podařilo postoupit z 2. místa. Příliš nechybělo a kluci hráli finále. V rozhodujícím souboji vypadli na penalty s Lipůvkou a hráli tak v souboji se ZŠ Kunštát o 3. místo.

Z turnaje si naše družstvo dovezlo krásné sportovní zážitky, pohár za 3. místo okresní finále a medaile.

Děkujeme všem hráčům za předvedené sportovní výkony a skvělou reprezentaci naší školy.

Poděkování patří H. Bártové za pedagogický dozor po celou dobu turnaje a také Martinu Pavlovi, který vedl družstvo mladších žáků z pozice trenéra.

Kolektiv 1. stupně – Z. Koláčková, H. Bártová