Milí čtenáři našeho časopisu, sotva nám začal školní rok, nastává advent a Vánoce jsou už za rohem. Školní výuka a akce jsou v plném a plynulém proudu bez jakýchkoliv komplikací, než jak tomu bylo loni. I my pracujeme standardním způsobem a přinášíme vám další vydání Plátku, ve kterém se dozvíte téměř vše, co se na škole za poslední čtvrtletí stalo.

Do redakce nám přibyli dva redaktoři z prvního stupně a jedna redaktorka ze sedmého ročníku. Jádro redakce tvoří tři deváťáci. Rádi bychom své zkušenosti předali žákům z nižších ročníků, aby časopis vycházel i v příštím školním roce. Potřebovali bychom do redakce přijmout nové žáky z druhého stupně. Podařilo se nám přemluvit dvě deváťačky, které budou pracovat jako korektorky. Časopis Plátek je mezi námi už 22 let. Jestli máte zájem podílet se na jeho přípravě, přidejte se k nám! Scházíme se ve středu v páté nebo šesté vyučovací hodině. Hodně práce děláme také doma. Děkuji všem, kteří se podíleli na vydání tohoto čísla.

Adam Fleischlinger, šéfredaktor, 9. C

Nové vydání