Dne 27. 5. 2024 se dva žáci naší školy zúčastnili semifinále atletické soutěže na profesionální úrovni Zlatá tretra v Ostravě, které je dalším pokračováním Čokoládové tretry konané v Blansku.

Radim Sekanina ze  4.A byl v běhu na 300 m ve svém rozběhu na 3. místě a celkově se umístil na 17. místě z 36 běžců. Kristian Kotlán z 2.A byl v běhu na 200 m ve svém rozběhu na 4. místě a celkově se umístil na 29. místě ze 41 běžců. Souhrnné výsledky najdete na www.cokoladovatretra.cz semifinále Zlatá tretra Ostrava 27. 5. 2024.

Většina účastníků této soutěže byla z atletických oddílů po celé republice a celý rok se na soutěž intenzivně připravovala. Byla to tedy velká konkurence silných běžců.

Oběma žákům je třeba poděkovat za vynikající sportovní výkony a výbornou reprezentaci naší školy.

Velké poděkování patří rodičům obou našich žáků, kteří se do Ostravy vydali, aby podpořili úspěchy kluků na velkém stadionu a umožnili jim krásný sportovní zážitek.

Za kolektiv 1. stupně Z. Koláčková