Návrat z letošních jarních prázdnin se pro žáky 1. stupně nesl ve znamení právě probíhajícího Masopustu. Vyvrcholením byl zábavný program s karnevalem, který se uskutečnil ve středu 14. února 2024.

Tento den přicházely děti do školy většinou v kostýmech princezen, zvířátek, pohádkových a nadpřirozených bytostí či různých filmových hrdinů a společně se sešly v tělocvičně. Po úvodní přehlídce masek následovaly různé hry a soutěže, ve kterých děti získávaly cenné body pro svoje třídní kolektivy. Nadšeně třeba skládaly puzzle, přebíraly luštěniny jako Popelka nebo zdobily masopustní koláče a samozřejmě nechyběly ani taneční chvilky a pohybové aktivity.

Společný čas uplynul velmi rychle a po skončení programu odcházely děti zpět do svých tříd spokojené a nadšené bez ohledu na získané umístění. Věříme, že toto masopustní veselí přispělo k prožití hezkého školního dne, na který rádi vzpomínáme.

Za kolektiv 1. stupně a školní družiny Mgr. Andrea Musilová