Ve středu 21. února se v Boskovicích konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Z naší školy postoupili do okresního kola 3 žáci: Jiří Studýnka, Eliška Mikošková a Daniel Dufek.

Žáci museli v rámci soutěže zvládnout práci s atlasem, bez atlasu a dále praktické znalosti.

V kategorii A – 6. ročník, se stal Jiří Studýnka s celkovým počtem 70 bodů úspěšným řešitelem a patří mu v soutěži 14. místo.

V kategorii B – 7. ročník, byla také Eliška Mikošková úspěšnou řešitelkou. Získala celkem 65 bodů a obsadila 10. místo.

Velmi pěkných výsledků dosáhl i Daniel Dufek, který soutěžil v kategorii C – 8. a 9. ročník. Z celkového počtu 23 žáků se umístil na krásném 7. místě se 60 body.

Všem žákům patří velká pochvala a poděkování za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Za vyučující zeměpisu Mgr. Lucie Komárková