Školní družina nabízí pestré zájmové činnosti a smysluplné využívání volného času žáků.

V letošním roce navštěvuje šest oddělení 180 žáků naší školy, kteří zde mají dostatek času i prostoru pro realizaci vlastních zájmů, pro aktivní odpočinek a navazování nových přátelství. Během prvního pololetí jsme v družině přečetli několik pohádkových knížek, naučili se nové básničky a říkadla, zpívali jsme, tancovali, věnovali se mnoha zajímavým tématům. Ve výtvarných a pracovních činnostech jsme vytvořili spoustu povedených výrobků, které zdobí třídy družiny i prostory na chodbách školy. Máme za sebou bezpočet pohybových her a sportovních soutěží. Zajímáme se o přírodu a svět kolem nás. Užili jsme si společná rekreační odpoledne při spojených odděleních i kouzelnické představení.

Kolektiv vychovatelek ŠD