Ve středu 23. listopadu si paní učitelky z 1. stupně naší školy připravily pro svoje žáky projektový den, jehož cílem bylo tvoření výrobků s vánoční tematikou, které budou děti nabízet v rámci školního vánočního jarmarku spojeného s rozsvícením vánočního stromečku na balkóně školy v pátek 25. listopadu.

Ve všech třídách tento den panovala tvůrčí atmosféra spojená s dobrou náladou, kterou leckde provázely i tóny koled a vánočních písní. Ve vestibulu školy pak vznikla z našich výrobků malá výstavka.

Děkujeme všem, kteří naše tvoření podpořili – ať už svojí účastí a pomocí při tvoření nebo třeba poskytnutím materiálu.

Věříme, že nás všechny tento projektový den příjemně vánočně naladil a nebude dlouho trvat a Vánoce už budou opravdu za dveřmi.

Za kolektiv dětí a učitelek 1. stupně Mgr. Andrea Musilová