Program schůze:

  1. Zhodnocení akce: Den společného umění
  2. Týden duševního zdraví
  3. Výlet parlamentu

Zhodnocení akce

V týdnu od 11. – 15. března proběhla akce Den společného umění. Dvě třídy se nezapojily. Žáci na akci reagovali kladně, stejně jako obyvatelé Lysic.

Týden duševního zdraví

Akce Hrdé školy proběhne v týdnu od 26. dubna do 3. května. Žáci s paní učitelkou Kratochvilovou vytvoří motivační citáty, které budou vyvěšeny v prostorách školy. Na 1. stupni žáci nakreslí jakoukoliv kresbu, u které si odpočinou. Václav Zouhar si připraví relaci o problémech způsobených duševním zdravím. Vše začne v pátek 26. dubna v 7:15 ranní jógou, všichni si zacvičí „Pozdrav slunci“ v tělocvičně. Ve čtvrtek 2. května se uskuteční společná procházka přírodou a sběr odpadků v oboře. V 13:00 se žáci 1. stupně mohou zapojit do běhu s panem učitelem Hajdamachem. Žáci 2. stupně v 13:45. Sraz běžců je u vchodu do tělocvičny.

Výlet parlamentu

Členové parlamentu se domluvili, že se 19. 6. uskuteční výlet parlamentu. Žáci jsou odměněni za aktivitu v parlamentu. Pojede se do laser game a Anthroposu Brno. Letos se výletu zúčastní 14 členů parlamentu.

Zapsal: Petr Štěpánek, 7. C