V březnu se uskutečnila školní akademie žáků druhého stupně. Program celé akademie se nesl v duchu vysílání televizní stanice „Ly-ška“ („Lysická škola“).

Do přípravy se zapojili žáci ze všech tříd druhého stupně. V pestrém programu mohli diváci zhlédnout zpravodajství, soutěž SuperStar, školu showbusinessu, přenos ze spartakiády, módní přehlídku, pohádku v anglickém jazyce, tanec s pejskem, epizodu ze seriálu Doktor House, nechyběla ani taneční, hudební a sportovní vystoupení. A televizní vysílání bez reklamy, to je nemyslitelné. Celý program moderovali zástupci z devátých tříd, a to Kateřina Nesnídalová z 9.A, Michaela Hlavoňová z 9.B a Dominik Fadrný z 9.C. Ozvučení celé akce si zajišťovali žáci sami pod vedením Vladimíra Valenčíka a Ladislava Horňanského. Školní tělocvična byla nabita diváky k prasknutí. Celé nedělní vysílání bylo provázeno potleskem skvělého publika a ten byl tou nejlepší odměnou všem účinkujícím.