Ve dnech 26. 9. a 30. 9. 2019 se žáci naší školy zúčastnili soutěže v přespolním běhu.

V okresním kole se družstvo mladších žáků  ve složení: Petr Sokol, Kuba Holcner, Vojta Trnka, Lukáš Horák a Ondra Zouhar umístilo na 4. místě.

Družstvo starších žáků ve složení: Libor Opluštil, Jan Tobiáš, Jirka Bartoš, Jakub Kazda a Matouš Parfus doběhlo na 6. místě.

Starší dívky běžely ve složení: Lucie Tobiášová, Hana Nečasová, Anna Smutná a Daniela Doleželová  a  umístily se na 7.místě.

Mladší dívky ve složení: Edita Setničková, Dorota Smutná, Veronika Švábová, Nicol Michalíková a Natálie Procházková svoji kategorii v okresním kole vyhrály a postoupily do krajského kola, kde se velmi pěkně umístily na 2. místě.

V jednotlivcích si pro diplom za 2. místo v okresním kole  a  3.místo v kole krajském doběhla Edita Setničková .

Tímto děvčatům za jejich nasazení a dosažené výkony gratulujeme.

Všem běžcům, kteří reprezentovali naši školu děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ V OKRESNÍM KOLE:

MLADŠÍ ŽÁCI:  STARŠÍ ŽÁCI
Petr Sokol – 11. místo       Libor Opluštil – 24. místo
Jakub Holcner – 14. místo Jan Tobiáš – 25. místo
Vojta Trnka – 38. místo Jirka Bartoš – 26. místo
Lukáš Horák – 39. místo

Jakub Kazda – 27. místo

Ondra Zouhar – 40. místo Matouš Parfus – 40. místo

STARŠÍ ŽÁKYNĚ: MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
Lucie Tobiášová – 21. místo Edita Setničková – 2. místo
Hana Nečasová – 22. místo Dorota Smutná – 7. místo
Anna Smutná – 34. místo Veronika Švábová – 9. místo