„Adapťáky“ 6. ročníku se uskutečnily 17. září pro 6. C, 19. září pro 6. B a 24. září pro 6. A, poslední třída rovněž přespala ve škole.

Dopoledne děti hrály v oboře hry, které jim připravilo spolu s třídním učitelem Školní poradenské pracoviště. Žáci měli ve 3 úkolech zachránit svou třídu. To se naštěstí vždy povedlo. O přestávce si vymyslela každá třída pokřik do lanového centra.

Odpolední program proběhl v Lanovém centru PROUD Brno. Děti se navzájem jistily ve skupinkách a lezci zdolávali i nejvyšší překážky ve 12 metrech. Ten, kdo má respekt z výšek, si mohl zalézt dle svých možností na horolezecké stěně nebo síti. Některé děti si vyzkoušely i Tarzaní skok ze sloupu nebo týmové překážky. 6. A ještě pokračovala táborákem, stezkou odvahy za úplňku a spaním ve škole.

Děti se seznámily a poznaly nové třídní učitele. Věříme, že tato akce pomohla nastartovat společné 4 roky nových tříd.

Více fotek