V pátek 23. 1. se uskutečnilo finále školního turnaje ve florbalu pro žáky třetího až pátého ročníku.

V prvním kole, které proběhlo v rámci hodin tělesné výchovy, se spolu utkaly vždy paralelní třídy a do finále pak proti sobě nastupovaly třídy podle výsledků základního kola.  

V prvním zápase se utkaly třídy 3.B a 3.C.  A přestože s převahou vyhrála 3.C, zaslouží si hráči 3.B obrovskou pochvalu za snahu, nadšení a radost ze hry. 

V kategorii starších žáků, tedy čtvrtých a pátých tříd, si třetí místo vybojovala třída 5.A, krásnou druhou příčku obsadili žáci třídy 4.B a první místo pak patří zaslouženě třídě 5.B.

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Jednotlivé týmy obdržely diplomy a dostaly malou sladkou odměnu. Tradičně byli vyhlášeni nejlepší a nejužitečnější hráči z každého týmu, kteří si za svoje výborné sportovní výsledky odnášeli diplomy.

Velkou pochvalu si ale zaslouží všichni zúčastnění hráči za férové chování a sportovní nasazení.

Poděkování patří také žákům, kteří pomáhali s realizací a průběhem celého turnaje. Jsou to žáci: Filip Crhák, Petr Štěpánek, Wiliam Číhal, Adam Horčica, Štěpán Pavlů, Elen Matějková, Denisa Měcháčková, Kristýna Němcová a Vendula Opletalová z 9.C  a Honza Sokol z 8.B.

Moc si vážíme také přízně všech rodičů, kteří přišli podpořit a povzbudit své děti i jejich kamarády a vytvořili tak skvělou atmosféru.

Za kolektiv 1. stupně Mgr. Jana Uríková

Fotogalerie