V pátek 10. října 2025 jsme v tělocvičně ZŠ uspořádali školní kolo turnaje ve stolním tenise.
Vzhledem k velkému počtu zájemců jsme hráli na jeden vítězný set systémem každý s každým. Mladší žákyně Adéla Štěpánková porazila těsným výsledkem 13:11 Žanetu Němcovou (obě 7.A). V kategorii starších žákyň zvítězila Adéla Knorová (9.C) před Klárou Křepelovou (8.C) a Kateřinou Pařízkovou (8.A). V kategorii mladších i starších žáků se sešlo vždy šest hráčů. Mezi žáky 6. a 7. ročníku zvítězil Jáchym Šulc (7.B) před Petrem Šeďou (7.B) a Sebastienem Wilczekem (6.A). V nejstarší kategorii zvítězil David Bárta (8.A) před Tomášem Králem (8.A) a Tadeášem Klimešem (8.B). Všichni jmenovaní žáci nás budou reprezentovat na okresním kole turnaje ve stolním tenise v Ráječku 20. října 2025 společně s náhradníky Vojtěchem Čepelkou (7.A) a Janem Sokolem (8.B).
Vše děkujeme za účast na školním kole soutěže a přejeme hodně štěstí na okresním kole.
Za učitele TV Mgr. Bc. Lucie Nedomová
