Ve středu 19. června se žáci školního parlamentu zúčastnili výletu, který byl odměnou za celoroční práci.

Zážitky z výletu popsala členka parlamentu Daniela Svobodová ze 6.C.

Ráno jsme jeli autobusem do Skalice nad Svitavou, odkud vlakem do Brna, kde jsme vystoupili na hlavním nádraží. Už teď bylo velké horko, a proto jsme vyhledávali stíny. Nastoupili jsme do tramvaje a jeli dál. Vystoupili jsme a pár minut šli do muzea Anthropos, kde jsme si prohlédli i obrazy Zdeňka Buriana.

Odešli jsme a jeli zpátky tramvají na hlavní nádraží, měli jsme rozchod. Koupili jsme si něco na jídlo, na sebe a vyrazili dál. Kvůli velkému horku jsme do laser game jeli tramvají. První hru jsme hráli všichni proti všem a druhou jsme se rozdělili do týmů. V první hře zvítězil Petr, ale to nebylo vůbec důležité, protože si hru užili všichni. Domů jsme se vrátili unavení, ale velmi spokojení.

Fotogalerie