Třída 3.A obdržela za sběr starého papíru peníze do třídního fondu, které jsme použili na cestu do Boskovic a zpět. Rozhodli jsme se uspořádat výlet podle představ dětí.

Laser arénu v Boskovicích jsme už navštívili, děti byly spokojené, proto byla tato zábava jasnou volbou. Po ní jsme se přesunuli do klimatizovaného malého sálu kina v Boskovicích. Naše soukromé promítání patřilo japonské pohádce, kterou si děti odhlasovaly. Jmenuje se Cesta do fantazie režiséra Hajao Mijazaki. V databázi ČSFD má tento příběh 92. místo v oblíbenosti. Svět plný fantazie, kde nic není pouze černobílé a prvoplánové a nutí diváka přemýšlet, nás vtáhl do děje nejen díky velkému plátnu. Z kina už jsme spěchali na společný oběd. V pizzerii jsme ochutnali na 4 druhy pizzy, dokonce jsme zvládli i zmrzlinu nebo ledovou tříšť. Cestou zpět někteří únavou i usnuli. Výlet se vydařil, zažili jsme plno pěkných chvil.

Třídní učitelka Lenka Rejtharová