V posledních týdnech roku 2022 žáci a učitelé 1. stupně připravovali výstavu na téma Pohádky. Práce se krásně prolínala s předvánočním obdobím, všichni si připomněli krásné pohádky.

Každá třída ztvárnila toto téma po svém, na výstavě tak lze vidět namalované pohádky O perníkové chaloupce, Červené karkulce, Zvířátka a Petrovští, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Sněhurka a sedm trpaslíků, O kocouru Mikešovi, Sedmero krkavců, Princ Bajaja, Princ a Večernice, Byl jednou jeden král. Ke zhlédnutí jsou šaty princezen Šeherezády, Popelky,  Sněhurky, šaty Elzy a Zlatovlásky, Krteček, Rákosníček, Včelí medvídci, Harry Potter, a další. Nakouknout můžete do perníkové chaloupky a zámecké věže, spatříte princeznu na hrášku, připomenete si pohádku O človíčkovi. Odvážní mohou zkusit políbit prince žabáka a vyfotit se s červíkem Pepíkem. Výstava je ke zhlédnutí v přízemí naší školy, zveme také všechny rodiče, kteří se 10. ledna zúčastní rodičovských schůzek.

Za vzdělávací tým 1. stupně a kolektiv učitelek a asistentek 1. stupně

Lenka Rejtharová a Monika Odehnalová