Žáci druhého stupně se v listopadu zúčastnili okresního kola ve florbalu. V kategorii starších chlapců, se náš tým tvořený žáky osmých a devátých ročníků utkal 10.11. v Blansku. Ze základní skupiny však, kvůli nabité konkurenci nepostoupil.

Kategorie mladších chlapců, kde hráli žáci šestých a sedmých ročníků, byla úspěšnější. Družstvo ve složení: Dominik Šteffek, Tomáš Kotek, Jan Juračka, Jaroslav Koukal, Štěpán Hradecký, Petr Fousek, Tomáš Horáček, Matěj Brož, Tomáš Ducháček, Tadeáš Matuška, Matyáš Pavel a Jakub Přibyl se probojovalo ze základní skupiny, která se hrála 4.11. v Letovicích, a postoupil tak do okresního finále. Ve finále, které proběhlo 16.11. v Blansku, na naše družstvo však čekali těžcí soupeři. Tam už náš tým nebyl tak úspěšný, a tak byl v soutěži vyřazen.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Mgr. Jiří Hajdamach

florbal