V sobotu 13. 11. 2021 se konalo v Bohumíně Mistrovství ČR ve vzpírání. Z naší školy se zúčastnili za družstvo Vzpírání Boskovice Kryštof Keprt 4. B a Eliáš Čuřík 5.B pod vedením svého dědečka, který se tomuto sportu věnuje aktivně velmi dlouho a nyní jako trenér.

Kryštof Keprt soutěžil v kategorii mladších žáků, váhová kategorie do 44 kg a podařilo se mu umístit na skvělém 5. místě.

Vzpěrači sbírali body v těchto disciplínách – trojskok, hod medicinbalem (2 kg) dozadu, vzpírání – trh, vzpírání nadhoz.

Kryštofovi se podařilo ve vzpírání trhem zvednout 21 kg, nadhozem 27 kg.

Blahopřejeme k dosavadnímu úspěchu nejen na Mistrovství ČR v Bohumíně a držíme pěsti v další soutěži, která se bude konat v domácím prostředí v Boskovicích.

Spolužáci ze 4.B a tř. uč. Z. Koláčková

Mistr České republiky v naší škole

Žák 5. B třídy naší školy Eliáš Čuřík vzorně reprezentoval svůj sportovní klub a ve své hmotnostní kategorii zvítězil a získal titul mistra České republiky za rok 2021.

Eldovi gratulujeme a přejme hodně dalších úspěchů.

Mgr. Andrea Musilová, třídí učitelka 5.B

Fotky z akce