Dne 22. 9. 2021 se vybraní starší žáci a žákyně naší školy zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, které se konalo ve sportovním areálu v Černé Hoře.

Družstvo starších žáků ve složení: Lukáš Horák, Matěj Ščučka, Jakub Holcner, Vladislav Němec, Tomáš Setnička a Lukáš Ondra si doběhlo pro 3. místo.

Družstvo starších žákyň běželo ve složení: Edita Setničková, Veronika Švábová, Dominika Švábová, Veronika Alexová a Tereza Čumová, a obsadilo 1. místo. Děvčata tedy postupují do krajského kola.

Umístění jednotlivců:

Starší žáci z 97 účastníků: Lukáš Horák – 3. místo, Matěj Ščučka – 18. místo, Vladislav Němec – 27. místo, Tomáš Setnička – 28. místo, Jakub Holcner – 33. místo a Lukáš Ondra – 73. místo

Ze starších děvčat doběhla na 3. místo Edita Setničková, Veronika Švábová – 11. místo, Dominika Švábová – 16. místo, Veronika Alexová – 18. místo a Tereza Čumová – 72. místo ze 78 účastnic.

Všem účastníkům přespolního běhu děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výkonům.