V letošním školním roce se naše třída 9.A, stala patronem třídy 1. B., kterou učí paní učitelka Jitka Blahová. Naše první setkání se konalo již první školní den, kdy jsme navštívili prvňáčky v jejich třídě. Navzájem jsme se seznámili a domluvili, že příště 1.B přijde do naší třídy.

Den „D“ se konal 27. ledna. Dívky (Terka M., Terka J., Dáda, Nela, Anička) si pro prvňáčky připravili program, který zahrnoval nejen pohybové, ale i logické úkoly. Nejdříve si zahráli hru „Molekuly“. Poté jsme je rozdělili do skupinek a každá z nich plnila jiný úkol – např. skládali obrázek nebo si zahráli pexeso. Pro rychlíky byl připraven závod v přenášení vajíček. Všichni prvňáčci skvěle spolupracovali, a proto si zasloužili odměnu v podobě sladkostí. Doufáme, že se jim u nás líbilo. My jsme si to moc užili.

Mgr. Martina Všianská, třídní učitelka 9. A

 Fotky z akce