Školní psycholožka nabízí telefonickou krizovou pomoc pro rodiče, poradenství rodičům k učení s dětmi doma - podporu motivace k učení a informace k podpůrným opatřením.

  • volejte na telefonní číslo 735887852 - služba je placená dle vašeho operátora
  • prosím využijte tuto dobu: úterý a čtvrtek 14 - 16:00, pokud nemůžete, lze se individuálně domluvit na jiném čase nebo přes email
  • toto číslo není určeno pro volání dětí, protože jde o placenou službu. Krizová pomoc dětem po telefonu může proběhnout pouze po předchozí domluvě s rodičem a po zaslání písemné žádosti rodiče emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde uvedete důvod a cíl (k čemu by měla konzultace spět). Podpisy by se doplnily zpětně až po uvolnění karantény. Zpětnou vazbu o práci s dítětem po telefonu může školní psycholožka poskytnout dodatečně - pouze na vaše zavolání