prosím Vás o sledování školního webu. Všechny nové potřebné informace zde budeme postupně zveřejňovat.

V průběhu středy 11. 3., nejpozději ve čtvrtek 12. 3., by všichni žáci 2. stupně měli mít na svých školních e-mailech informace o tématech, na kterých budou pracovat v období do 20. 3. 2020. U některých předmětů budou informace o dalších postupech, např. jaké dostanou žáci další podklady či úkoly od jednotlivých učitelů. Podrobnější zadání tedy většinou budou žákům postupně přicházet na školní e-mail. Pokud by měl někdo z žáků problém s přihlášením do Office365, může kontaktovat přes osobní mail p. uč. Hanu Vaňkovu.

Rodiče žáků tříd 1. stupně prosím o sledování e-mailu, který dali k dispozici třídnímu učiteli. Většina tříd 1. stupně bude i nadále postupovat podle obvyklých aktuálních týdenních plánů.  

Všechny učitele je možné kontaktovat na jejich školních e-mailech.

Mgr. Pavla Nesnídalová, ředitelka školy