Ve čtvrtek 13. 2. proběhlo v Blansku okresní kolo florbalového turnaje pro žáky 1. stupně.

Naši školu reprezentoval výběr těchto žáků: Tomáš Horáček 5. A, Jakub Kašpar 5. A, Matěj Kopřiva 5. B, Adam Honsnejman z 5. B, Vašek Drábek, 4. B, David Hrubý, 4. B, Ondřej Beneš ze 4. B, František Drábek, 3. A, Štěpán Pavlů z 3. A.

V základním kole náš tým odehrál čtyři utkání. Přestože se naši hráči velice snažili, nepodařilo se jim probojovat do užšího výběru. Dva zápasy prohráli, jeden vyhráli a jednou remizovali.

Těmto žákům děkujeme za maximální sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy a do jejich další sportovní činnosti přejeme mnoho úspěchů. Poděkování patří také Dominiku Jakubcovi z 8. C, který tento tým na turnaji pomáhal vést.

florbal2