Členové školního parlamentu uspořádali pro žáky z 2. stupně turnaj ve vybíjené. Turnaj se konal v pátek 13. prosince a finále bylo dohráno 20. prosince. Zakončeno bylo exhibičním utkáním učitelů s nejlepšími hráči.

Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií – kluci ze 6. – 7. ročníku a z 8. – 9. ročníku a děvčata ze 6. – 7. ročníku a z 8. – 9. ročníku.

V kategorii 6. – 7. tříd si nejlépe vedli chlapci ze 7. C a dívky ze 7. A.

Vyhlašovali se také nejlepší hráči, které vybírali členové parlamentu s učiteli tělesné výchovy.

1. Ondřej Jašek   1. Natálie Michalíková
2. Jan Růžička  2. Aneta Opluštilová
3. Vladislav Němec  3. Nikol Michalíková a Dominika Švábová

V kategorii 8. – 9. tříd zvítězili chlapci z 8. A a dívky z 8. B.

Nejlepší hráči:

1. Jakub Kazda  1. Hana Nečasová
 2. Dominik Jakubec  2. Petra Šínová
 3. Dušan Jakubec  3. Anna Straková

Výkony mnoha hráčů byly obdivuhodné bez ohledu na věk. Zápasy byly vyrovnané, hrálo se s chutí. Žáci ze tříd své hráče povzbuzovali, někteří přišli s transparenty, někteří s bubínky. Mnoho žáků povzbuzovalo při hře své třídní učitele.

Diplomy pro třídy a jednotlivce vytvořila Denisa Horáková. Slavnostní vyhlášení si připravily Petra Šínová a Hana Zimulová.

Fotky z akce