Program schůze:

  1. Zhodnocení akcí
  2. Překlad dopisu
  3. Florbalový turnaj pro první stupeň

Zhodnocení akcí

  • Dne 5. prosince jsme uskutečnili soutěž o nejkrásnější postavu z Mikulášova průvodu. Zapojilo se hodně dětí z prvního stupně. Potěšilo nás, že pozadu nezůstali ani žáci z druhého stupně. Z prvního stupně zvítězila Gabriela Pižlová a z druhého Anička Sedláčková. Obě výherkyně dostaly sladkou odměnu.
  • Soutěž o vánoční výzdobu vyhrály třídy 4. B a 8. C.
  • Vybíjenou k velkému překvapení vyhráli kluci a holky z 8. B.

IMG 0631

IMG 0632

Překlad dopisu

Před Vánoci jsme dostali dopis od adoptovaného dítěte, který nám přeložila Michaela Trčková z 9. A:

Jak se máte? Doufám, že se máte dobře, děkuji Vám. Moje rodina a já vřele pozdravujeme Vás, Vaši rodinu a sousedy.

Využívám této příležitosti, abych vysvětlil, proč jsme neudělali zkoušky za 2. pololetí. Takže je to dlouhý příběh, ale pokusím se ho zkrátit. Jedna z věcí, které vedly školu k tomu, aby neproběhly zkoušky, byla ta, že škola hořela. Bylo to proto, že když byli žáci ve stávce, učitelé je nevyslechli. Nějaký žák využil příležitosti a zapálil ubytovnu. Hodně studentů přišlo o majetek a někteří se zranili. Ředitel školy propustil žáky a podezřelý byl zatčen. Oznámil, že se vrátíme zpět do školy po druhém pololetí.                        

Váš věrný Ibrahim Fatuma

Florbalový turnaj

  • Dne 18. a 25. 1. sehrají žáci z prvního stupně florbalový zápas.
  • Rozhodčí – Jan Prchal. Pomohou mu žáci z florbalového kroužku.
  • Diplomy – Zdeněk Kala, odměny - lízátka