Ani v tomto školním roce dramatický kroužek 2. stupně pod vedením p.uč. Simony Kyánkové nezahálel. V září se ke stávajícím členům přihlásili noví žáci z 5. a 6 tříd a nahradili tak loňské absolventy 9. ročníku. Celé 1. pololetí bylo věnováno lekcím dramatické průpravy zaměřeným zejména na výslovnost, tempo a rytmus řeči, pohyb a dramatické etudy. V 2. pololetí započal nácvik pohádky Divoké labutě, kterou podle H. Ch. Andersena upravil pro divadlo Václav Čtvrtek, ale jak se ukázalo, scénář je natolik časově náročný, že nedošlo k finálnímu dokončení, a jeho předvedení se plánuje až v následujícím školním roce.

Stejně jako v předcházejících letech se členové kroužku podíleli na kulturních akcích školy nebo obce. Uváděli program ke Dni vzniku samostatného Československa a ke Dni matek, úspěšně se zapojili i do recitační soutěže, kde konkrétně K. Kyánková, M. Vysloužilová, T. Tejkalová a M. Hlavoňová postoupily do okresního nebo oblastního kola v Adamově a v Lomnici.

Členky kroužku, K. Kyánková, V. Karlíčková a D. Baláčová, vystupovaly v malých rolích v ochotnickém divadelním představení Nebe na zemi divadelního souboru KLYH při TJ Sokol Lysice, které kromě veřejnosti zhlédli i žáci školy.

Nelehkého úkolu konferovat kulturní akademii 2. stupně se zhostilo pět členů dramatického kroužku, žáků z 9. ročníku, a podle reakcí veřejnosti se jim to velice povedlo. Sami si kromě uvádění jednotlivých účinkujících připravili několik drobných scének ze školního života. V rámci tohoto vystoupení měli možnost zúročit všechna léta přípravy, osvědčila se jim zejména uvedená řečová i pohybová průprava, znalost práce s ozvučovací technikou a světly a zdařile předvedli svoji schopnost improvizace i správnou dávku suverenity s vystupováním před lidmi.

V tomto školním roce se kroužek rozloučil s M. Meidlem, L. Závodným, A. Daňkovou, Z. Zachovalovou, P. Menšíkovou a L. Slezákovou.